Tworzenie stron WWW

W dobie Internetu posiadanie własnej strony firmowej lub prywatnej staje się koniecznością – jest jednym ze sposobów przekazania informacji, zaprezentowania portfolio, oferty do szerszego grona odbiorców i odnalezienia potencjalnych klientów.
Profesjonalna, zgodna z panującymi normami i standardami (google, W3C) strona internetowa wymaga czasu, umiejętności i specjalistycznej wiedzy.

Oferuję wykonanie strony WWW, która spełni oczekiwania klienta, będzie zgodna z panującymi normami i przyjazna odbiorcom. Podczas procesu tworzenia stosuję najnowsze technologie (tu myślę, by podlinkować słowo technologie do podstrony z technologiami) i sprawdzone rozwiązania, by finalny produkt w pełni pokrywał się z oczekiwaniami i wymaganiami klienta.
W okresie rozwoju technologicznego powstaje wiele aplikacji do zarządzania czasem, listą zadań, relacjami z klientami, pracownikami, zasobami, treścią i stronami internetowymi – często są mało funkcjonalne lub nie spełniają naszych oczekiwań.
Wraz z stroną internetową oferuję wykonanie autorskiej, funkcjonalnej (dostosowanej do potrzeb) aplikacji typu: panel CMS lub CRM, która znacząco ułatwi proces obsługi działalności i pozwoli zaoszczędzić cenny czas.
Obsługa sekcji aktualności, galerii zdjęć, podstron, kalendarza, listy zadań, złożonych formularzy, stanów magazynowych, katalogów produktów to tylko nieliczne z funkcjonalności jakie może zawierać aplikacja.

Wykonana przeze mnie realizacja spełnia normy takie jak: responsywność (RWD), wygoda obsługi, prostota i szybkość działania, bezpieczeństwo użytkowania.